27 Mayıs 2015 Çarşamba
Mustafa Pektemeke zamlı teklif
Galatasarayda bir ayrılık daha!
Sivasspor Veysel Sarının peşinde
Odegaard Real Madridte!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Alexin fotoğrafları kitap oluyor
03 Ekim 2012 Çarşamba 21:08

Alex'in fotoğrafları kitap oluyor

Alex De Souza’nın Fenerbahçe’den ayrılacağının açıklanması üzerine Alex’in Fenerbahçe’de attığı golleri, rakip takımla girdiği önemli pozisyonları, ev ve aile yaşamına dair fotoğrafları internete yükleyen FB’li taraftarlar, Lukapu ile ‘fotokitap’ yapmaya

Dijital ortamda saklanan fotoğrafları internet vasıtasıyla ‘fotokitap’ haline dönüştürmeye yarayan bir program olan Lukapu ile taraftarlar son 24 saat içerisinde rekor sayıda kitap oluşturdu. Siparişlerin bütün Türkiye’den geldiğini söyleyen Lukapu’nun kurucusu Mahir Ariti, “bir futbolcuya yönelik bu kadar kısa sürede böyle bir talep olmamıştı. Bu ilgiye açıkçası biz de biraz şaşırdık. Ancak biliyoruz ki Alex, FB’liler için bir futbolcudan çok daha öte. Uzun yıllardır Fenerbahçe formasıyla takımın vazgeçilmezi ve taraftarın gözbebeği olan Alex De Souza’nın takımdan ayrılması nedeniyle üzgün olan Fenerbahçe taraftarı, Alex’i unutmamak ve çocuklarına anlatabilmek için onun Türkiye’de geçirdiği zamanı kitap haline getiriyor. Bu kitaplar bir kaç gün içerisinde ellerinde olacak” dedi.

Profesyonel bir ekiple Türkiye çapında hizmet verdiklerini anlatan Mahir Ariti, fotokitap hazırlayanların 18-40 yaş ortalamasında olduğunu belirtti. Türkiye’nin dört bir yanından alınan siparişlerin yanı sıra, Alex De Souza için en çok sipariş İstanbul, Ankara ve İzmir’den geldi.

Gerek anıları saklamak gerekse hediye etmek için ideal bir uygulama olan fotokitap'ın hazırlanması son derece kolay. Lukapu.com’dan kolayca hazırlayacağınız fotokitabın hem içeriğini hem de tasarımını hazır şablonlardan siz oluşturuyorsunuz. Tasarımından, fotoğraflarına, sayfa sayısından boyutuna kadar tüm adımları sizin belirlediğiniz kitabınızda, albüm kapağına veya albüm içi sayfalarına dilediğiniz yazıyı yazmanız mümkün. Bu özel albümü oluşturmanız için 10 dakikaya ve siparişin size ulaşmasını istediğiniz adresi iletmeye ihtiyacınız var. Lukapu’yu kullanabilmeniz için tasarım veya program bilgisine sahip olmanıza gerek yok. Evinizden veya iş yerinizden siparişinizi verin, size özel albümünüz 7 gün içinde elinizde olsun. www.lukapu.com adresine girerek veya 0212 279 50 60 numaralı çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ